V posledních měsících jsme „převlékli do nového“ celou řadu našich studií a na dalších pracujeme. Nová studia prezentují aktuální kolekci nábytku v prémiovém designu, s ukázkou INTERIOR CONCEPTU, s novými pracovišti a dalšími inovacemi. Nový koncept nadchnul spoustu zákazníků, prémiovost vystavených výrobků je dokonale hmatatelná. Nejprve představujeme redesignované studio HANÁK OLOMOUC.

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

Další prodejnou je pražské studio MATOM na ulici Krátká v Praze 10. Zákazníci si zamilovali naše aktuální kombinace materiálů, konkrétně ušlechtilé dýhy propojené s lakovanými plochami v jemných přírodních barvách. Více opět prozradí fotogalerie.

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

Posledním showroomem, který dnes představíme, je krásná a zbrusu nová expozice HANÁK CENTRUM v Bratislavě. Nová prodejna má velkorysou plochu 400 metrů čtverečních. Slovenští zákazníci ji najdou v New living center na Rožňavské ulici, kde doplňujeme naším INTERIOR CONCEPTEM komplexní nabídku pro stavbu a bydlení (nacházejí se zde obchody s koupelnovým nábytkem, nabídkou podlah, tapet, dekorací atd.).

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak

hanak