Nechválíme se a nevymýšlíme si. Co o sobě tvrdíme, to také můžeme zdokladovat. A protože už delší dobu tvrdíme, že máme s největší pravděpodobností nejkvalitnější technologii lakování v České republice, tak jsme se rozhodli prokázat toto tvrzení nezávislým testem provedeným na Mendelově univerzitě v Brně.

hanak_test_kvality_lak

Začneme výsledkem. Výsledná hodnota činila 0,56%. Tak byla vyčíslena změna stupně lesku při náročném zátěžovém testu nábytkového dílce, který jsme opatřili 7vrstvým lakem HANÁK a který prošel zestařovacím procesem v podobě střídání teplot (teplotních šoků). Pro přesnější představu, dílec prošel 30 testovacími cykly za sebou, kdy byl umístěn střídavě v teplo-vzdušné sušárně a v hluboko-mrazícím boxu, vždy po dobu 1 hodiny. Teplota v sušárně byla 50°C a v mrazícím boxu byl dílec vystaven extrémnímu mrazu -30°C. Tedy teplotní rozptyl neuvěřitelných 80°C. Počet cyklů odpovídal 15 rokům zestaření materiálů.
uvod-kveten

 

V překladu řečeno, pokud se rozhodnete pro lakovanou kuchyni HANÁK PREMIUM, během 15 let standardního užívání se její povrch a užitná hodnota nezmění ani o 1 jediné celé procento!