Stavební veletrh FOR ARCH je nejuznávanějším a nejnavštěvovanějším veletrhem ve svém oboru, proto jsme na něm samozřejmě nesměli chybět. V letošním roce jsme pojali naši expozici jako ukázku INTERIOR CONCEPTU HANÁK, domova v jednom designu a kvalitě, tedy v jedné značce. Kromě výstavky našich prémiových dveří návštěvníci obdivovali krásnou moderní kuchyni HANÁK s dveřmi do obkladu, obývací pokoj s efektní knihovnou nebo například velmi atraktivní prosklenou šatní skříň SKY.
 
Ukázku nejžádanějších modelů našich dveří jsme doplnili o specialitu – hotelové dveře. I dveře ve speciálním lakovaném obkladu s nepravidelným drážkovaným vzorem budily velkou pozornost. Nechyběly ani horké novinky podzimu. Návštěvníci si prohlédli zástupce nových kolekcí stolů a stolků a exkluzivních sedacích souprav a židlí HANÁK. Probíhala také non-stop projekce dlouhé řady našich realizací.
 
Denně jsme se těšili vysoké návštěvnosti a zájmu. Na výstavě jsme nezaznamenali jinou nábytkářskou společnost, která by nabídla tak atraktivní a širokou přehlídku svých produktů. Oceněním naší práce bylo mimo jiné 1. místo v soutěži TOP EXPO o nejpůsobivější expozici veletrhu, které nás velmi potěšilo. Jako lídr v nábytkářském oboru musíme vždy nabídnout to nejlepší a být zákazníkům co nejblíže, což právě renomované výstavy umožňují.
 
Dle závěrečné zprávy výstaviště navštívilo veletrh FOR ARCH přes 81 tisíc návštěvníků, vystavovalo zde 800 firem, z toho 81 zahraničních a hrubá výstavní plocha činila 39.500 m2. Mezi návštěvníky bylo téměř 200 akreditovaných novinářů. Ročník 2017 se dá tedy považovat opět za velmi úspěšný a potvrzuje se, že obliba veletrhu nadále roste.