Jsme přední český výrobce kuchyní, interiérového nábytku a dveří

 

Od počátku své činnosti se snažíme vytvářet „interiérový nábytek trvalé hodnoty“. Pro výrobky HANÁK je charakteristická vysoká kvalita použitých materiálů, precizní zpracování, originální design a jednoduše dokonalost a promyšlenost v každém detailu. Tyto vlastnosti jsme přenesli i do našeho nejmladšího výrobku, exkluzivních interiérových dveří, kterým je věnován tento specializovaný tématický web.

 

Značka HANÁK obecně nabízí ve svých výrobcích tradici, jistotu a spolehlivost. Důvěra zákazníka je pro nás zásadní věc. Máme osobní přístup a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení pro daný interiér. Plně si uvědomujeme, že interiér domova není obrázkem z katalogu, ale je pestrou prezentací životního stylu jeho obyvatel, jejich každodenních potřeb, činností a oblíbených předmětů.

 

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí našeho INTERIOR CONCEPTU. Ten představuje koncept domova v jedné značce, tedy komplexní interiérový nábytek včetně dveří od jednoho výrobce, vyrobený v jednom designu a kvalitě. V tomto je naše výrobní portfolio bezkonkurenční.

 

Kvalita ukrytá v každém dílu

hanak_kvalita

Celek funguje dobře jedině tehdy, pokud stejně dobře fungují všechny jeho části. To je jeden ze základních principů, kterým se řídíme a proto každý jeden dílec a každá jedna komponenta jsou vyrobeny a zpracovány tak, aby dosáhly stejné a tedy nejvyšší kvality finálního výrobku. Tak jako u svých vlastních výrobků, tak u subdodavatelských komponent, dbáme na nejvyšší jakost, kterou nám zaručují lety prověření tuzemští i zahraniční dodavatelé.

Materiál a jeho zpracování

material

Výběru materiálu věnujeme obrovskou pozornost. Proto převážnou část našich vstupních velkoplošných materiálů, masivního dřeva i dýh tvoří prvotřídní prověřený český produkt.
Pokud výjimečně není k dispozici český kvalitní materiál, nakupujeme kvalitativně identický materiál v zahraničí. Nikdy nenakupujeme pochybné a zdravotně závadné materiály, které mohou obsahovat karcinogeny a jiné zdraví škodlivé látky. To je jedna z našich základních priorit.

Certifikace

Jsme držiteli certifikátů pro řízení managementu kvality dle normy ISO 9001 a pro řízení ochrany životního prostředí dle normy ISO 14001. Trvale tak pracujeme na neustálém zlepšování kvality našich výrobků a služeb, čímž reflektujeme na měnící se potřeby a přání našich zákazníků.

Ekologie a odpovědnost

Děláme vše proto, aby naše výroba byla velmi ohleduplná k životnímu prostředí. Investovali jsme proto nemalé prostředky do špičkových technologií na odsávání, filtraci a spalování škodlivin. Jako jedna z mála firem v oblasti nábytkářského průmyslu v ČR jsme držiteli certifikátu ISO 14001.

Moderní výroba

 

Již ve 30. letech minulého století vsadili předkové HANÁK na poctivé řemeslné zpracování výrobků a tuto tradici ctí společnost HANÁK dodnes. Byl první firmou v oblasti nábytku v České republice, která zavedla velmi náročné technologie na aplikaci polyesterových laků na MDF ve vysokém lesku. Díky těmto zkušenostem má nyní jejich nábytek jednu z nejkvalitnějších úrovní povrchových úprav nejen na českém, ale i světovém trhu.

Společnost HANÁK NÁBYTEK je vždy o krok napřed před ostatními. Neustále investuje do nových technologií a rozšiřování výrobních kapacit. Díky technologickému náskoku a naddimenzovaným výrobním kapacitám, které zvládnou jak malovýrobu pro koncové klienty, tak velkosériovou výrobu pro developerské projekty, jsou jednou z nejlépe a nejmoderněji vybavených společností na výrobu nábytku v Evropě.