Vsadili jsme na správnou kartu, když jsme už před řadou let maximalizovali nabídku našich výrobků. Chtěli jsme nabídnout nábytek do každého pokoje a zároveň nábytek pro jakkoliv atypický prostor. Zvolili jsme cestu nábytku na míru a dnes z tohoto správného rozhodnutí těžíme. Ucelený interiér od jednoho výrobce je vždy víc, než interiér seskládaný z nábytku různých dodavatelů. Nejde jen o soulad vzhledu, ale především o soulad kvality, což si zákazníci dobře uvědomují. Zpravidla přichází pro kuchyni a obývací pokoj, ale čím dál častěji odchází s návrhem pro celý interiér nebo jeho větší část. Ať už realizují najednou, například v rámci hypotéky anebo po částech postupně.

Pokud si prohlédnete kterýkoliv z dnešních časopisů o bydlení, uvidíte oblíbené fotostory z ukázkových domů či bytů, které velmi často řeší na klíč architektonická studia či renomovaní architekti. Většina z těchto interiérů je na míru v identických provedeních a ve sladěném nábytku, který oživují zajímavé nebo originální dekorace. Tedy i sami nezávislí architekti jednoznačně doporučují interiéry na míru od jednoho dodavatele. Takových dodavatelů je v Česku ovšem minimum. Připomeneme, že žádný z podobných výrobců či dodavatelů na trhu nenabídne v rámci výroby nábytku i výrobu interiérových dveří vlastní výroby. V tom jsme bezkonkurenční.

Pokud zákazník řeší celý interiér od základu, je pro něj zásadní, aby přišel do našich studií včas, prakticky už při hrubé stavbě, kdy má ještě možnost řešit interiérové dveře naší výroby. I v nich umíme speciality jako dveře do obkladu, atypické dveře se šikminami, dveře s nadsvětlíky atd. Naše dveře jsou v prémiové kvalitě a designu, na českém trhu nemají adekvátní konkurenci a mnozí zákazníci, kteří se včas nedozvěděli nebo podcenili možnosti dveří HANÁK, poté litují, že propásli možnost sladit i vnitřní dveře s interiérovým vybavením naší značky, pro které se už rozhodli. Nabídka ložnic, šaten a skříní, vybavení do dětských pokojů či pracoven je u nás samozřejmostí, stejně jako koupelnový nábytek.