V našem miniseriálu vám povíme, proč se zajímat o naše interiérové dveře. Nejprve zdůrazníme to, že každá část, každý díl na našich dveřích, představuje vlastní specifické řešení, které se liší od těch konkurenčních. Nasadili jsme laťku hodně vysoko a máme ověřeno, že málokterý výrobce nabídne srovnatelný produkt. V tomto díle ale nejdříve představíme šíři a rozmanitost nabídky jak obložkových, tak bezobložkových dveří HANÁK. V navazujících dílech vás seznámíme s technologickými přednostmi a certifikacemi, zaměříme se na naši specializaci na atypická řešení, na ukázku sériové výroby dveří pro moderní bytovou výstavbu, přineseme fotogalerii vše vypovídajících realizací od zákazníků a nebudou chybět ani průběžné novinky a zajímavosti.
 

LAKOVANÉ DVEŘE

Nejprodávanějšími dveřmi jsou lakované dveře MILLENIUM. Náš 7vrstvý lak HANÁK je pojmem, s laky pracujeme přes 20 let a díky bohatým zkušenostem jsme docílili jeho nejvyšší možnou kvalitu. Kromě lesklého laku nabízíme samozřejmě i matnou variantu a barevné škále se meze nekladou.

 

DÝHOVANÉ DVEŘE

Pracujeme s nejkvalitnějšími přírodními dýhami včetně exotických dřevin jako je kmenový makasar, či kořenová dýha ořechu. I samotné modely, jejich vzhled a stylizace, podtrhnou krásu dýhovaných dveří.

 

DVEŘE DO OBKLADU

Dveře do obkladu jsou vysoce estetickou záležitostí a volí je ti nejnáročnější zákazníci. Objevují se v exkluzivních interiérech, kde majitelé kladou důraz nejen na samotný nábytek, ale právě na designové řešení celého prostoru.

 

SKLENĚNÉ DVEŘE

V sortimentu nesmí chybět ani skleněné dveře, ať už celoskleněné, model FLY, anebo částečně prosklené ve vybraných modelech. Originální zárubeň HANÁK můžete mít v nejkvalitnějším prémiovém laku HANÁK anebo v dýze.

 

VODĚODOLNOST, CERTIFIKACE, VÝŠKY a další

Přestože v tomto dílu nejdeme do podrobna do technických detailů, musíme připomenout 100% voděodolnost našich dveří, různé výšky až po 2700 mm a certifikace prokazující nejvyšší dosažené výsledky v testech kvality. Podrobněji se o nich dočtete v následujících dílech seriálu.