Záruka 5 let

5 let záruka
Vysoká kvalita použitých vstupních materiálů spolu s moderní automatizovanou výrobou a špičkovou úrovní povrchových úprav nám umožňuje poskytovat standardně 5 let záruku na veškeré interiérové dveře a zárubně.

 

Unikátní konstrukce dveřního křídla

hanak_konstrukce_dverniho_kridla

Zdokonalili jsme konstrukci dveřního křídla tak, aby každé otevření bylo pro vás příjemným zážitkem. Díky masivnímu rámu z kvalitních českých dřevin, výplni a finálnímu plášti dveřního křídla jsme docílili vysoké tuhosti a odolnosti vůči tvarovým deformacím.

 

Unikání konstrukce zárubně

hanak_dvere_konstrukce_zarubne

Každá linie zárubní je promyšlena tak, aby vyhověla funkčním i estetickým požadavkům. Originální zaoblené ostění dodává zárubním punc jedinečnosti.

 

Obložková zárubeň

hanak_dvere_zaruben_v_lesku

Naše zárubně se vyznačují detailním řemeslným zpracováním a estetickou čistotou. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří a to včetně povrchové úpravy ve vysokém lesku. Interiérové zárubně nahrazují již zastaralé ocelové zárubně, které nejsou estetické a moderní. Zárubně se vsazují do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby, kdy jsou hotové omítky a je položena podlaha. Obložkové zárubně jsou do světlosti 2100 mm standardně osazovány dvěma skrytými závěsy. Nad světlou výšku 2100 mm jsou osazeny třemi skrytými závěsy. Všechny plochy a hrany obložkových zárubní jsou povrchově dokončeny, tak aby odolaly i vlhkému prostředí.

 

Kvalita povrchových úprav

Kvalita povrchových úprav
Nesrovnatelná, jedinečná a nenapodobitelná, to je povrchová úprava HANÁK. Interiérové dveře HANÁK jsou lakovány na moderních navalovacích linkách z obou stran včetně všech hran. Dokonalého a následně nejtvrdšího povrchu dosahujeme pomocí linky na UV vytvrzení. Dveře jsou následně lakovány na dvouramenném robotu, který je jediný svého druhu v České republice. Nebojte se srovnat naše povrchy s konkurencí.

 

Kvalita zpracování

Interiérové dveře HANÁK. Kvalita zpracování, zárubně a obložky
Dveře podrobujeme testům v extrémních podmínkách a zátěžích. Na základě těchto poznatků neustále inovujeme výrobní procesy a zdokonalujeme naše výrobky.

 

Odolnost proti vlhkosti

odolnost_proti_vlhkosti
Neplaťte navíc za zvýšenou odolnost proti vlhkosti. Interiérové dveře HANÁK vám ji nabízí ve standardu. Vylučujeme použití vodou ředitelných laků, které neobsahují požadovanou odolnost vůči vodě a pracujeme pouze s high-end laky na bázi polyuretanu.

 

Odolnost proti vysoké teplotě

Odolnost proti vysoké teplotě
Použitím nevhodných laků a jejich nekvalitní aplikací nebo u fóliových dveří na bázi papíru může teplotní šok, který se vyskytuje například mezi dvěma rozdílně vytápěnými místnostmi, zapřičinit tvarové deformace dveří. Naproti tomu mají dveře HANÁK díky použité konstrukci a povrchové úpravě laku přímou teplotní odolnost až do 500 °C.

 

Skryté dveřní závěsy

hanak_dveni_zavesy_skryte
Tectus – latinským slovem „skrytý“. Standardně používáme kompletně skrytě uložené závěsy v kombinaci s bezpolodrážkovým provedením. Tyto závěsy umožňují seřízení dveří ve třech osách. Interiérové dveře mají díky tomu dveřní křídlo osazeno v zárubni s absolutní přesností.

 

Magnetický zámek a stavitelný protiplech

Interiérové dveře Hanák - magnetický zámek, protiplech
Magnetický zámek společně se stavitelným protiplechem v zárubni přináší nový komfort při otevírání dveří. Střelka je při otevření v líci zámku a je vytažena pomocí magnetu až po zavření dveří. Tento mechanismus zajišťuje pohodlnější a tišší chod.

 

Jednotný vzhled dveří a vrchního kování

jednotny_vzhled
Design kliky je stejně důležitý jako design dveří. Vedle širokého výběru klik v sedmi povrchových úpravách vám nabízíme kliku v jednotné povrchové úpravě s dveřním křídlem. Snadno tak sjednotíte vzhled kování s materiálem dveří nebo s celým interiérem.

 

Těsnění

Dveře Hanák - těsnění

Mezi další komponenty zabezpečující bezchybný chod interiérových dveří patří bezesporu těsnění, které je vsazeno mezi dveřní křídlo a zárubeň. Silikonové těsnění běžně používané konkurencí časem ztrácí barevnost a pružnost, tím pádem již neplní těsnící funkci. Utěsnit a zároveň dotlumit dokáže pouze těsnění Q-LON, které u dveří HANÁK používáme. Jedná se o vysoce kvalitní těsnění z polyethylenové pěny, které zabezpečuje stálou pružnost.

 

Integrovaný dveřní práh

hanak_dvere_prah_integrovany

Na vaše přání je možné interiérové dveře osadit integrovaným dveřním prahem, který je vsazen do spodní hrany dveřního křídla. Při otevřených dveřích je práh neaktivní a nijak neomezuje funkci ani vzhled dveří. Po zavření se práh mechanicky aktivuje a utěsní prostor pod křídlem.

 

Volitelné rozměry a barvy

hanak_dvere_rozmery_barvy

Neomezujte se pouze na běžné rozměry nebo barvy. Díky našim výrobním možnostem vám standardně nabízíme dveře ve výškách od 1970 mm až do 2500 mm. Ani skosené dveře v půdních vestavbách či jakékoliv atypické provedení pro nás nepředstavuje problém.

 

Individuální přístup a odborný servis

odborny_servis
Interiérové dveře vyrábíme a dodáváme vždy s kompletním servisem. Náš profesionální kolektiv projektantů, prodejců a montážníků je pravidelně vzděláván a školen a je vám vždy plně k dispozici počínaje profesionálním poradenstvím až po odbornou montáž.

 

HANÁK INTERIOR CONCEPT

interior_concept
HANÁK INTERIOR CONCEPT je filozofií naší společnosti pro reálný životní styl. Ctíme všechny požadavky na kvalitní domov pro vás i vaše děti. Proto nabízíme jako jediní výrobci nábytek do celého interiéru v jednotném designovém duchu a ve vynikající kvalitě zpracování. Ta vychází z našich dlouholetých zkušeností s výrobou nábytku, z rozsahu našeho výrobního portfolia a z technologických možností, kterými disponujeme.

 

Ekologie

ekologie
Výroba nesmí nikdy zatížit životní prostředí. V oblasti ochrany životního prostředí patříme mezi špičku mezi výrobci v České republice. Snažíme se o to, aby naše výrobky byly nejen krásné a kvalitní, ale aby jejich výroba byla velmi ohleduplná k životnímu prostředí. Investovali jsme proto do špičkových technologií na odsávání, filtraci a spalování škodlivin.

 

Punc originality

Interiérové dveře HANÁK - punc originality
Značku originality interiérových dveří HANÁK naleznete vždy na hraně dveřního křídla.

 

100% pod kontrolou

design_centrum
Sázka na samostatnost. Veškerý vývoj a výroba dveří probíhá v našem Design centru a výrobním závodě v Popůvkách. Technologické operace, potřebné pro výrobu dveřního křídla a zárubně, máme 100% pod vlastní kontrolou. Výsledkem je kvalita, kterou vám firmy závislé na subdodavatelích nemohou garantovat.