Dnes přicházíme s ukázkou krásných stylizovaných dveří HANÁK pro vyhlášený londýnský hotel. V každé světové metropoli najdete hrstku vyhlášených luxusních hotelů, které nabízí exkluzivní službu a nezapomenutelný zážitek. V Londýně je jedním z nich hotel Berkeley v Knightsbridge. V současnosti prochází tento hotel dílčí rekonstrukcí. Nový vzhled dostává 3. etáž (zajímavostí je, že je každá etáž jinak tématicky pojatá) a my jsme hrdí, že do tohoto projektu dodáváme stylové luxusní dveře. Redesign interiéru dostal na starost známý anglický designér John Heah, který je mimo jiné dvorním designérem pro celosvětovou síť hotelů Four seasons.

Námi dodávané dveře jsou náročné z pohledu konstrukce, zdobnosti a speciální povrchové úpravy. Mají nadstandardní tloušťku 60 mm a jsou vyrobeny ze silnější teakové dýhy o tloušťce 2,5 mm. Rámová konstrukce je z teakového masivu a dveře jsou samozřejmě protipožární. Splňují tak nejpřísnější podmínky dané místními vyhláškami. Tyto dveře jsou navíc povrchově ošetřeny speciálním olejem. Po stranách jsou osazeny tzv. lightboxy a obklady. Podsvícené lightboxy, které jsou označeny číslem pokoje a je v nich integrován systém čtečky karet, jsou vsazeny do celkového teakového obkladu.

Po dokončení zakázky vám přineseme fotostory z openingu, kde se dveře HANÁK představí v plné kráse na fotografiích. Teď si můžete ve fotogalerii prohlédnout vizualizace, zajímavé detaily z výroby i známé image fotografie ze samotného hotelu.