I když jsme známí především jako výrobci nábytku pro běžný spotřebitelský trh, tedy pro koncové zákazníky, postupně se etablujeme i do průmyslového sektoru jako dodavatel nábytku na míru do komerčních víceúčelových projektů. Není už výjimkou, když objevíte znak HANÁK na dveřích či nábytku v nějaké veřejné budově, víceúčelovém centru nebo například v hotelu. Dnes vám představíme typickou zakázku komerční víceúčelové budovy, kterou jsme vybavili kompletně na klíč. Jen stěží najdete v Evropě výrobce, který nabídne kromě nábytku na míru i dveře vlastní produkce.

WELLNESS & MEDICAL CENTRUM v Kroměříži

Pokud zadavatel bazíruje na vysoké kvalitě, dlouhé životnosti a perfektní užitné i estetické hodnotě dodávaného sortimentu, pak se na nás obrací jako na správného partnera. Pomyslnou případovou studií by mohla být zakázka na vybavení wellness centra v Kroměříži, kde jsme dodávali jak interiérové dveře, tak kompletní nábytek na míru. Ve fotogalerii si prohlédněte různé provozy a prostory, kde uvidíte konkrétní řešení našeho nábytku a dveří.
 

Vstupní a společné prostory budovy

 

Wellness & beauty prostory

 

Téměř osmdesátka dveří v objektu

Zadavatel si vybral sofistikovaný a elegantní model SPACE v provedení dýhy dubu rustikálního. Tato dýha byla použita pro obklady a většinu nábytku v celém objektu, vše spolu perfektně ladí. Většinu dveří SPACE jsme vyrobili ve výšce 2300 mm a dveřní křídlo jsme standardně osadili skrytými dveřními závěsy Tectus a magnetickými zámky.
 

Medicínské a rehabilitační služby

 

Ubytovací služby

 

Úzká spolupráce pro perfektní výsledek

Díky úzké spolupráci s investorem řešíme a doporučujeme ideální podmínky pro instalace dveří, jejich rozměry, způsob otevírání, provedení (plné, prosklené, do obkladu). Vyrobíme i atypické speciality na míru. Vše s ohledem na celou stavbu, tj. například v návaznosti na vzduchotechniku, kabeláž, řízení chytrých systémů v objektu atd. To je nejvýhodnější postup pro investora v případě kompletní novostavby. Stejný servis poskytneme i v případě zakázek rekonstrukcí. Naším cílem jsou dokonalé interiérové dveře v daném prostoru, jak funkčně, tak esteticky. Úzká spolupráce s investorem je zárukou 100% výsledku, proto si na ní tak zakládáme.
 

Na detailu záleží